En iyi yatırım aracı Nedir ? Neye yatırım yapmalı?

Written by on 26 Temmuz 2012 in Dosya - 1 Comment
altin-yatirimi

Eğer en iyi yatırım araçları nedir? merak ediyorsanız, açıklıyoruz. Siz de verdiğimiz bilgiler ışığında yatırımlarınızı hangi alanlarda yapacağınıza karar verebilir ve paranızı değerlendirecek alanlar bulabilirsiniz.

En iyi yatırım araçları konusunda uzmanlar tarafından belirtilenler arasında ilk olarak karşımıza çıkan durum yatırımın uzun vadeli mi yoksa kısa vadeli mi yapılacak olmasıdır. Uzmanlar istenen bir yatırım gerçekleştirmek için öncelikle yatırım sahiplerinin buna karar vermesini ve bunun ardından yatırım yapmalarını tavsiye etmektedir..

Altın Yatırımı

2012 yatırım araçları arasında şu  an için karşımıza çıkan en önemli araç altın olmaktadır. Ancak yatırım aracı altın uzun vadede kazanç sağlamak isteyen kullanıcılara önerilmektedir. Yani altının kısa vadeli bir yatırım aracı olarak düşünülmemesi, bu nedenle sabretmesini bilen ve kazancını zamanla elde etmek isteyenlerin altını tercih etmesi gerektiği belirtilmektedir.
Not : Altın yatırımı yapmayı düşünen ziyaretçilerimiz Altın Fiyatları Ne Olur konumuzu inceleyerek bilgi sahibi olabilirler.

Neye Yatrım Yapmalı ?Diğer yandan kısa vadeli yatırım düşünenler için şu an için en uygun yatırım aracı dolar olmaktadır. Piyasaların çalkantıda olduğu bugünlerde piyasayı iyi takip eden ve kısa vadeli düşünebilen yatırımcıların doları bir yatırım aracı olarak kenarda tutması mümkün olmaktadır.

2012 Yatırım Araçları

Görüldüğü gibi şu an içi  en etkili kazanç  sağlayan yatırım araçları kısa vadede dolar, uzun vadede ise altın olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca dolar ve altın şu an için 2012 yatırım araçları olarak görülmektedir.

About the Author

One Comment on "En iyi yatırım aracı Nedir ? Neye yatırım yapmalı?"

  1. altın fiyatları 09 Kasım 2012, 14:45 · Cevapla

    altın uzun vadede kazandıran bir yatırım aracıdır.

Leave a Comment


− 1 = sekiz